MUZEA. WYSTAWY. PREZENTACJE

Muzea. Wystawy. Prezentacje

Podział na wiele stref i pomieszczeń.

Zmienność wystaw w muzeach wymaga odpowiedniego systemu, który będzie na tyle elastyczny, aby miał możliwość dostosowania go do różnych potrzeb i zmieniających się funkcji sal. Dzięki zamontowaniu wykonanych przez nas podkonstrukcji technicznych zapewniamy szeroki zakres działania systemu. Zastosowanie odpowiednich elementów umożliwia montaż zarówno projektorów, jak i oświetlenia efektowego, co umożliwia łatwe dostosowanie systemu do potrzeb danej sali, czy też wystawy.
Aby prezentacje, wykłady, czy też konferencje odbywały się w najwyższej jakości i komforcie oferujemy integrację systemów audiowizualnych. Zastosowanie profesjonalnych projektorów umożliwia wysokiej jakości transmisję obrazu oraz zapewnia niezawodność działania. Dzięki dobraniu odpowiedniego systemu nagłośnienia, dźwięk osiąga najwyższą jakość. Montaż wysokiej jakości mikrofonów zapewnia o jasnym przekazie każdego z komunikatów.

Kreowanie dźwiękowej scenerii

Dopasowanie do zmieniających się wystaw

Kształtowanie dźwiękowej scenerii to subtelna sztuka tworzenia atmosfery i nastroju za pomocą dźwięków. Przez odpowiednie umiejscowienie głośników mamy kontrolę nad kierunkowością dźwięku, dopasowaniem barwy i poziomu głośności. Można stworzyć otoczenie dźwiękowe, które idealnie wpisuje się w charakter danego miejsca. W przestrzeni wystawy kształtowanie dźwiękowej scenerii pozwala na dostosowanie środowiska do koncepcji i stylu prezentacji.

All rights reserved 2023. Projekt i wykonanie agencja interaktywna