OFERTA

Projektowanie systemów nagłaśniających

Zastosowanie symulacji komputerowych oraz obliczeń numerycznych, wykonanych za pomocą oprogramowania Bose Modeler umożliwia dobór odpowiedniej ilości, rodzaju oraz lokalizacji systemu nagłośnienia w opracowywanej przestrzeni. Oferujemy kompleksową realizację nagłośnienia obiektu - od wykonania projektu i symulacji, poprzez montaż, instalację i strojenie systemów elektroakustycznych.

Dowiedz się więcej

Integracja systemów audiowizualnych

Zajmujemy się odpowiednim doborem, instalacją oraz integracją systemów audiowizualnych. We współpracy z Samsung Electronics zapewniamy najwyższej jakości monitory instalacyjne, zarówno dla sal konferencyjnych, czy też systemów prezentacji cyfrowej Digital Signange. Oferujemy montaż zarówno monitorów, projektorów, ekranów projekcyjnych, jak i nagłośnienia.

Dowiedz się więcej

Pomiary parametrów akustycznych wnętrz

W celu oceny akustyki w danym pomieszczeniu wykonujemy pomiary parametrów akustycznych wnętrz, takich jak między innymi czas pogłosu (T20, T30, RT, RT10), przejrzystość dźwięku (C80), wyrazistość (D50), czy wskaźnik zrozumiałości mowy STI. Dysponujemy certyfikowanymi i wzorcowanymi urządzeniami pomiarowymi w I klasie pomiarowej firmy Brüel & Kjaer, a pomiary wykonujemy zgodnie z obowiązującymi normami.

Dowiedz się więcej

Konsultacje Akustyczne

Oferujemy wsparcie na każdym z etapów inwestycji oraz indywidualne podejście do każdego z analizowanych pomieszczeń oraz projektów. Niezwykle ważna jest dla nas rozmowa z klientem, omówienie wymagań i oczekiwanego rezultatu. Zapewniamy doradztwo z zakresu akustyki wnętrz oraz omówienie możliwych rozwiązań.

Dowiedz się więcej

Dystrybucja mikrofonów Clockaudio

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem angielskiej firmy Clockaudio. Firma CLOCKAUDIO oferuje szereg wysokiej klasy systemów mikrofonowych - od mikrofonów instalacyjnych dedykowanych do sal konferencyjnych, audytoriów, aul wykładowych, po obiekty sakralne. W ofercie możemy znaleźć zarówno mikrofony pojemnościowe, jak i doręczne mikrofony dynamiczne. Systemy zostały opracowane w sposób umożliwiający ich zastosowanie w wielu projektach - mikrofony montowane w blaty stołów konferencyjnych, jak i mikrofony bezprzewodowe.

Dowiedz się więcej

All rights reserved 2023. Projekt i wykonanie agencja interaktywna